Antalya Buderus Kombi Bayi, Antalya Doğalgaz Firmaları, Antalya Doğalgaz

ÜCRETSİZ KEŞİF HATTI +90 242 999 26 11

Evlerin Sıcak Çözümü Miske Mühendislik

Evlerin Sıcak Çözümü Miske Mühendislik Antalya’da doğalgaz alanında faaliyet gösteren Miske Mühendislik, Bosch marka kombinin ana bayiliğinin yanı sıra Antalya buderus kombi bayi olarak da hizmet veriyor. Çalışma disiplini, profesyonel yaklaşımı ve uzman işçilikle bu alanda söz sahibi bir firmadır.

Buderus Kombi Modelleri

Logamax plus GB022i modeli; nominal ısı kapasitesi 24 kw’tir.  Yoğuşmalı özelliğe sahiptir. %94 verimliliğe sahiptir. Modern, kompakt ve dayanıklı tasarımıyla kolay montaj imkânı sunuyor. 1:5 geniş modülasyon aralığı sayesinde her türlü sıcak su ihtiyacını karşılıyor.
Logamax plus GB012 modeli; 25 kW ısıtma ve sıcak su kapasitesine sahiptir.

Yoğuşma teknolojisi sayesinde 3’e varan verimlilik sağlar. Yeni nesil arka aydınlatmalı LCD ekran bulunuyor. Yüksek verimli yanmayı sağlayan modülasyonlu fan kullanılıyor.
Logamax plus GB062; Yoğuşmalı modeldir. 24 kW ısıtma ve 30kW sıcak su kapasitesine sahiptir. 9 verimliliğe sahiptir. Yüksek verimliliğe rağmen çok düşük gaz tüketimi sağlar. Bunu da özel alüminyum-silisyum alaşımlı döküm eşanjörü sayesinde yapar.

Buderus Kombi Fiyatları

Miske Mühendislik, Antalya buderus kombi bayi olarak daima en avantajlı fiyatları sunuyor. Logamax plus GB022i 8.450, Logamax plus GB012 9.000, Logamax plus GB062 modeli de 9.800 liradan satılıyor. Bu fiyatlara 5 metretül radyatör ve gaz tesisatı dâhildir. Sadece kombi almak isteyen müşterilere özel fiyatlar sunuluyor.

Firmada sadece bosch ve buderus marka kombiler bulunmuyor. Ariston, Viallant, Proterhm, Eca, Viessman, Daikin marka kombilerinde bayiliğini yapıyor. Sadece kombilerin satışını değil, montaj ve bakımıda yapılıyor.

Kombi Montajı ve Bakımı

Antalya Enerya Gaz dağıtım şirketinin yetkili bayisi olan firma, bütün binalarda doğalgaz dönüşümü hizmeti veriyor. Evlerinde doğalgaz tesisatı döşeli olmayan evlerin doğalgaz tesisatı döşenmesi, proje çizimi, onayı, kombinin montajı ve ilk çalıştırma firma tarafından yapılıyor. Hane sakinlerine sadece doğalgaz aboneliği almak kalıyor. 

Uzman ve deneyimli bir ekip kısa sürede temiz bir işçilikle tesisatı döşeyip, kullanılır hale getiriyor. Kombi montajı yapılırken ev sahibine pratik ve gerekli bilgiler veriliyor. Ocakta ve kombide ilk çalıştırma yapılarak ev sahibine teslim ediliyor. Kombilerin yüksek verimlilikte çalışmasının devamı için periyodik bakım konusunda uyarılıyorlar.

buderus antalya buderus buderus antalya antalya buderus kombi antalya buderus kombi bayii Antalya Buderus Kombi Fiyatları buderus kombi antalya buderus kombi buderus kombi bayii antalya buderus kombi fiyatları antalya buderus kombi fiyatları kombi fiyatları antalya kombi bayii antalya antalya kombi fiyatları antalya kombi bayii